تبلیغات
آزاد دل - نخستین تمرین مشترک بانوان ملی پوش کاراته با مکزیک، قزاقستان و کره در پاریس + فیلم

امروز:

نخستین تمرین مشترک بانوان ملی پوش کاراته با مکزیک، قزاقستان و کره در پاریس + فیلم

نخستین تمرین مشترک بانوان ملی پوش کاراته با مکزیک، قزاقستان و کره در پاریس + فیلم

 • نخستین تمرین مشترک بانوان ملی پوش کاراته با مکزیک، قزاقستان و کره در پاریس + فیلم

  تیم ملی کاراته بانوان ایران صبح امروز به وقت پاریس نخستین تمرین مشترک خود را انجام داد.

  به گزارش ایسنا، کاراته وان پاریس نخستین مسابقه سال ۲۰۱۸ است که ملی پوشان کاراته بانوان و مردان ایران روزهای ۶ تا ۸ بهمن به مصاف حریفان خود خواهند رفت تا امتیازات لازم در راه کسب سهمیه المپیک ۲۰۲۰ را کسب کنند.
  ملی پوشان ایران روز گذشته به قصد برپایی کمپ تمرینی مشترک یه هفته زودتر عازم فرانسه شدند.

  بانوان ملی پوش، امروز صبح ساعت ۱۰ تا ۱۱:۳۰ به وقت پاریس نخستین تمرین خود را با تیم های کره، مکزیک و قزاقستان برپا کردند.
  حمیده عباسعلی، طراوت خاکسار، سارا بهمنیار، زهره برزگر، نسرین دوستی، مبینا کاویانی، محدثه آقایی، فاطمه چالاکی و رزیتا علیپور ملی پوشان ایران در کاراته وان پاریس خواهند بود.

  لیلا بهرامی، سرمربی تیم ملی کاراته بانوان در گفت‌وگو با ایسنا، درباره نخستین تمرین صبح امروز در کمپ تمرینی پاریس اظهار کرد: صبح امروز ساعت ۱۰ تا ۱۱:۳۰ نخستین تمرین مشترک خود را برپا کردیم و توانستیم با تیم‌های مکزیک، قزاقستان و کره هماهنگی های لازم را برای تمرین مشترک انجام دهیم. تمرین خوبی بود و ملی پوشان در شرایط آمادگی خوبی قرار دارند. در برنامه داریم با سایر کشورهای حاضر نیز تمرین داشته باشیم.

  به گزارش ایسنا، ۷۵۶ کاراته کار برتر از ۸۱ کشور در کاراته وان پاریس حضور دارند و در هر وزن ۶۴ کاراته کار حضور دارتد که نفرات برتر رنکینگ جواز حضور در این مسابقات را کسب کرده اند.

  انتهای پیام


نوشته شده در : چهارشنبه 4 بهمن 1396  توسط : مدیر بلاگ.    نظرات() .

برچسب ها: ورزش ،